| anonim_4396 a întrebat:

Hey. am o nelamurire thinking

daca dupa ce am terminat de vorbit pe messenger, eu am sters arhiva si am inchis calculatorul se mai poate gasi conversatia? (desi eu inainte am sters-o).

Si cum se poate intra in arhiva calculatorului?big grin
Si daca se poate face ceva sa sterg tot ca nimeni sa nu poata vedea ce fac eu la pc!

Funda si vot pentru raspunsurile care ma pot ajuta happy

3 răspunsuri:
| ßhåååå a răspuns:

TheSearcher mersi dar deja stiam asta.eu intrebasem altcevalaughing)

| TheSearcher a răspuns:

Se poate seta sa iti salveze pe calculator convorbirea cu fiecare persoana si anume : intri pe messenger la tine. sus ai optiunea Messenger (dai pe ea) -> Preferences -> Archive si bifezi prima optiune "Yes save all of my messages"->Apply ->Ok. din acel moment toate discutiile iti vor fi salvate iar ca sa le vezi cand intri iar pe mess. dai pe persoana respectiva la care vrei sa vezi conversatia -> dai pe Show Recent Messages apoi mergi sus de tot iar si dai View Full Archive iar acolo iti vor aparea (cu data fiecarei zile) convorbirea din ziua respectiva happy Mult Succes.

| teknoob a răspuns:

Daca stergi o arhiva nu se poate gasi. Exista o versiune de messenger care nu salveaza arhivele dar nu stiu exact care este.