| Cacti a întrebat:

Hey... am ocd si imi cunosc parintii, daca le zic nu ma cred sau ca vorbesc prostii si nu am cu cine sa vorbesc despre asta.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| MPersephone a răspuns:

Ai ocd? e diagnosticat? sau cauti pe google si tu simptomele si o faci pe persoana dramatica? Deja nu mai e la moda.

| Cacti explică (pentru MPersephone):

Hey, nu imi day seama daca vrei sa fii persoana care comenteaza la orice, dar daca vrei nici aia nu mai e la moda

| MPersephone a răspuns (pentru Cacti):

Vad ca ti-a luat cateva zile sa vii cu raspunsul asta. Cred ca te-ai gandit mult ce sa scrii si deja ai obosit. Nu e cel mai stralucit, dar iti dau crezarewinking