| Mary1112199 a întrebat:

Hey! As vrea sa-mi serbez ziua de nastere la scoala. Implinesc 18 si n-am idei cu ce sa-mi servesc colegii. Sintem 10 in clasa. As avea nevoie de sfaturi. Mersi))

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Prajituri si suc..Cu ce altceva ai putea sa ii servesti? Alege amandinele sau diplomatul si un suc de calitate, bun.Sau poti sa ii inviti dupa ore la o cofetarie.happy Tu alegi. Apropo, La multi ani! Multa fericire.

| Fatamuntilor a răspuns:

Crezi ca la 18 ani colegii tai se multumesc cu sucuri si prajituri?
Iesiti la pizza dupa ore, eventual insotita de o bere! Fara excese!

| Cameliapantiru a răspuns:

O cutie de bomboane buna (mie imi plac Merci, Toffifee sau Raffaelo), sucuri, cafea si fursecuri/prajituri.
Ce dragut ca sunteti doar 10 in clasa! Bravo! Va puteti distra super!
La multi ani frumosi, cu sanatate si impliniri iti urez! Si petrecere faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suc si bomboane. MULTE BOMBOANE.

| Mary1112199 explică:

Mersi mult. Ma gindeam la ceva original. Prajiturile, pizza si celelalte ar fi prea banal pentru 18 ani.