| anonim_4396 a întrebat:

Hey...As vrea sa stiu si eu daca credeti sau nu in Dumnezeu si ce parere aveti despre ocultism, va rog mult sa argumentati. Voi oferi si funda.
Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pe scurt : nu poţi fi slugă la doi stăpâni. Una exclude pe cealaltă.
Dacă crezi în Dumnezeu nu poţi avea o înclinaţie şi spre ocultism.

| Tessa a răspuns:

Eu vreau sa stiu parerea voastra despre una si cealalta. Nu am specificat in ce cred eu.:p

| Liqoris a răspuns:

Ocultismul este un fel de abatere de la Dumnezeu si credinta in el. Lucrurile acestea lui nu ii plac. Sa nu iti imaginezi ca se afla cine stie ce comoara la care nu au drepturi oamenii... Dumnezeu stie ce vorbeste!

| xJusTaSmilex a răspuns:

Awcii. Andree`o.straight face
Da cred in dumnezeu oh go on. Cat despre ocultism nu am o parrere buna :-s. adeka. eu ma sperii noaptea la orice zgomot aud straight face Decii,,, Cp angry. Ptt rasp.laughing