| ILikeToKnow a întrebat:

Hey baieti! vreau sa va intreb si eu ceva. Ce va face sa va simtiti iubiti? Sau ce ar trebui sa faca iubita voastra sa va simtiti iubiti? thinking

3 răspunsuri:
| Slowmotioon a răspuns:

Pentru mine pur si simpluuuuuuuuu. fericirea vine din partea prietenei, care este sincera fata de mine, nu imi ascunde nimic...mereu e deschisa fata de mine, si plus de asta Din cauza ca Ma iubeste...nu ar vrea si nici nu si-ar dori sa ma raneasca(bineinteles nici eu pe Ea)Pur si simplu o relatie Sincera va duceeee multtt!(succes)

| trifsandu a răspuns:

Pentru mine conteaza ca ea sa nu minteascasi sa nu fie geloasa, sa aiba incredere in mine.
Sper ca te-am ajutat.PA PA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie sincera cu mine ...sa ma asculte si pe mine. ...sa luam deciziile in 2 ...nu numai ea .bla bla bla sunt o groaza de chestiii