| WonderGirl7 a întrebat:

Hey!
Blonde, brunete, șatene sau roșcate?
Blonzi, bruneți, șateni sau roșcati?
Am nevoie de niște voturi pentru o chestie...

76 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Șaten sau brunet.
Depinde și de fizionomia feței.

| RAY a răspuns:

Germanii sunt blonzi, ungurii sunt roscati, vezi ca fara aia nu exista Romania
Blondele cica sunt perverse
brunete fete de casa cuminti
șatene mai smechere
roșcate =mai rele

aleg brunetele fete sincere, serioase, de casa

| WonderGirl7 explică (pentru RAY):

Sper ca ești la caterinca lol

| WonderGirl7 explică (pentru RAY):

Da foarte perversa sunt. numai kinky am in cap zilnic

| RAY a răspuns (pentru WonderGirl7):

Asa spune dr Andrei

| Drimmero a răspuns:

Inainte imi placeau la nebunie blondele dar cu timpul am realizat ca de fapt e irelevanta culoarea parului, fizionomia conteaza pentru ca ea face toate potrivirile. Nu stiu ce culoare sa aleg

| WonderGirl7 explică (pentru Drimmero):

Păcat ca nu îți mai plac...

| Drimmero a răspuns (pentru WonderGirl7):

Nu ca nu-mi plac, dar erau preferatele mele inainte, acum nu ma mai intereseaza ce culoare are parul, daca ma atrage o face cu totul.

| WonderGirl7 explică (pentru Drimmero):

Ce fain așa

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde și de chip, nu doar de culoarea părului.
Degeaba spun că imi plac bruneții și de după paravan, iese un țigan )).

| Drimmero a răspuns (pentru floresdemayo):

Cam rasista, doamna profesoara...

| Freya1 a răspuns:

Brunet si saten.

| Apokales a răspuns:

Brunet.

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Ai trecut la bărbați? laughing

| WonderGirl7 explică (pentru Ofiintă):

Poate s o referit la brunet adică la păr. lol

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Parul brunet. Am dat raspunsul dupa ce am venit de la munca, am o scuza sa fiu prost la ora aia.

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Eu am tot timpul o scuză, datorită faptului că sunt blondă laughing
Greșeala mea.

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Mi-ai dat o idee buna. Ma vopsesc.

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Nu este cazul laughing

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Ai dreptate. Sunt deja blond, in sufletul meu.

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Sufletul tău reprezintă mai mult decât o etichetă.

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Sufletul meu nu valoreaza mai mult de un pet de bere. Da o sticla de jumate si sunt al tau laughing.

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Oh... laughing
Poți mai mult de atât.

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Cee?! Nuu. Tu esti exact ce-mi trebuie.
Ok, vreau sa mor dupa replica aia laughing.

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Bănuiesc că este dintr-un film laughing

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Normal, iti dai seama ca nu ma duce capul mai mult. laughing

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Imi dai șah mat mereu. laughing

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Cee?! Nu-i adevarat. Tu esti prea draguta cu mine. happy

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Eu sunt doar eu happy

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Doar tu pe cale sa obtii regele.
Ok, aia a fost replica de pe santier sau ceva. laughing

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Testezi replici de agățat pe mine? laughing

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Doar spune-mi daca functioneaza. laughing

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Este o chestiune de gusturi, până la urmă. laughing

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Sa inteleg ca este un da? happy

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Adevărul este că sunt absolut geniale.

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Imi place de tine, ai gusturi bune.

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Am doar gusturi și atât. laughing

| Apokales a răspuns (pentru Ofiintă):

Nu fii modesta.winking

| Ofiintă a răspuns (pentru Apokales):

Nicidecum happy

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Clar roscate ( si eu is la fel )

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Omg serios?
extrem de rar văd roșcati woowoww.
ft fain.
gen roșu din ala ce bate spre mai închis asa mai portocaliu sau roșu mai galben, blond?
a ochi verzi? ca dacă da ești combinația mortala si cea mai rara

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

Roșu din ala castaniu și nu, n-am ochii verzi din păcate dar compensez la înălțime ( la mine se potrivește vorba aia cu 2 m si suta de kile rolling on the floor ) direct urs nu alta

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Wow viking laughing)
ai pistrui?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

Mai eu unul sunt german dar poți sa ma bagi în zona aia nordică dacă vrei ca nu ma supăr laughing
Da, am și pistrui happy

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Pfaoi, ma gândeam mai înainte ca poate ești ceva german.
Ești saș or smth?
oricum ft cool.
eu când vad un ginger, efectiv ma holbez nu de alta. is rari oamenii de genu

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

Nope... Nu-s saș ci neamț get beget cum se spune. Ai mei s-au mutat din Germania ( taică-meu e berlinez și maica-mea din Hamburg) în România ( nici pana acum nu pot înțelege de ce tocmai aici) și aici m-a născut maica-mea, în regiunea Moldovei.

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Woah, that's sus

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

De ce zici asta? laughing

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Foarte muuuulte întrebări.
de ce s au mutat fix în Ro, de ce te ai născut fix prin Moldova oricare dintre ele, why? interesting oricum

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

S-au ( sau ne-am) mutat din cauza trecutului familiei. Și m-am născut aici ca aici a fost sa fie laughing. Neamț în regiunea Moldovei născut în județul Neamț rolling on the floor

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Interesant rău

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

@RAY Daca la tine germanii sunt numai blonzi cu ochi albastri esti limitat rau de tot. Tu care incerci sa te dai german dar esti roman din Timisoara laughing. Eu unul stiu ce sunt si pot aduce dovezi la orice ora, dar tu singurele dovezi pe care le poti aduce is palatele tiganilor de unde traiesti tu

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Mor, poate are iară niște glume in program.
idk

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

De curiozitate uita-te la raspunsurile lui ( intr-adevar uneori da niste raspunsuri ok si folositoare unde n-ai ce sa zici chiar daca i-ai cauta nod in papura, dar cateodata mai des... laughing ) si dupa o sa zici ca el e o gluma

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Idk, unii useri de aici is paranoici rău.
asa dubioși ca pe site ul asta mai rar, crede ma. si totusi de puțin timp am aplicația sau cum vr sa i zici.
într-o zi is normali după gândești ca s niște copii de 3 ani.
mulți trolli, nu înțeleg. in fine

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

Da, intr-adevar aici ai ocazia de a gasi toate specimenele de oameni laughing. Nu iti bate capul cu toti ca nu toti de aici merita atentie.
Si zici ca gandesc astia ca niste copii de 3 ani? Stai sa-i vezi pe aia ( e unu aici "celebru" caruia ii place bounty laughing ) care baga apropouri aici la fete si se chinuie grav sa afle cum arata, si le zic ca is frumoase ca ei cred asta, ohooo show-uri pe aici de nu-ti mai trebuie filme de comedie laughing

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Unu zizi sau cum naiba? de ala zici?
era unu dubios cu un nume si mai dubios, cu răspunsuri de zeci de pagini, m-am si crucit.
cred ca era fumat.
la un moment dat mi o răspuns într-o zi la peste 60 de întrebări. smr de l am înțeles.

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Si mie imi place bountylaughing

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

Era unul cu numele LeatherFace si dupa s-a schimbat in ilikebounty. Unu care tipa in sus si in jos ca are depresie si daca nu esti de acord cu ce zice incepe sa jigneasca si sa te faca in toate felurile.
Si mie imi place bounty-ul dar ala triple pack, asta de pe TPU l-as da si gratis numa sa-l ia cineva sa scapam toti de el laughing

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

L am găsit pe ăla după jumate de ceas.
zilog il cheamă.
omu ala mi o răspuns la peste 60 de întrebări într-o zi.
asa una după alta, răspunsuri lungi de sute de rânduri.
asa ceva...
si da amuzant

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

Naiba sa-l ia ca asta isi schimba numele aici pe site si isi sterge raspunsurile care ii dau de gol adevarata fata de vreo 3-4 ori pe saptamana. Ma intreb cata rabdare au administratorii acestui site cand vad atatea cereri de schimbat numele de la asta laughing
Eu ma amuzam teribil cu el, ii aruncam cateva "pastile" ( il "provocam" cu niste chestii ) si dupa sa vezi romane kilometrice si eu ii raspundeam scurt in 2 randuri, el iar romane de juma de pagina in care jignea si se criza aiurea laughing. Macar de era unu mai normal dar asa nici insultele alea nu le luam in seama de la unul ca el

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Deci mor, n ai cum.
vezi ce face pierderea de timp? am crezut ca numai cu mine face faza de genu.
aveam niște crize de râs

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

Ohaa da trebuia sa vezi cum imi zicea de mama si de altele pe aici cand el se dadea mare si tare pe aici si zicea ca a stat la masa cu mari interlopi si ca e vecin cu nu stiu ce colonel din politie si ca ma da in judecata laughing Si dupa in intrebarile lui ( pe care normal ca le-a sters sa nu se faca de cacao ) zicea ca i-au jefuit tiganii mama, ca isi bat joc fetele de la shaormerie de el, ca ii tin tiganii usa sa nu intre el in Profi si cate si mai cate. Ohaaa am avut cateva meciuri cu el si tot el se facea de cacao. Se jura la admini si promitea ( de ochii lumii ) pe aici ca nu mai injura si alte chestii... si la o "pastila" se tura de 2 ori mai tare ca inainte. Ce sa mai, show de show cu el rolling on the floor

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

What the hecklaughing))

| Alverto a răspuns:

Se pare că nimănui de aici nu-i plac blondele. E bine sa fii diferit

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu am vreo preferință. Toate sunt frumoase.Toate mă vrăjesc cu ceva.Îmi doresc însă doar una să-mi împart cu ea viața.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice in afara de brunet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un băiat, frumos mi se pare părul șaten sau brunet. Și cârlionțat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneţi şi şateni.

| Design2021 a răspuns:

Pai daca omul este frumos la fata, nu prea conteaza culoarea parului, degeaba imi place mie parul blond daca fata este naspa.

| Psihiatrie a răspuns:

Verde