| madalina1908 a întrebat:

Hey buna.De ce nu imi mai citeste telefonul leptopul? Inainte mi.l citea dar de cand l.am dus la reparat ca nu mi se mai incarca u mai merge, telefonul e LG KP500...Si mai demult nu mi se mai incarca dar cand bagam cablul de date la laptop se incarca, si l.am dus la reparat si de atunci nu mai merge!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Sa inteleg ca nu mai este recunoscut de windows telefonul tau? Ia vezi in My Computer sub partitii daca este acolo!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )