| rozbombon a întrebat:

Hey buna TPU!

Daca ai sters mesajele de pe telefon, poti vedea acele mesaje in factura? Tin sa mentionez ca eu am abonament pe orangebatting eyelashes.

Funda:*.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Vor aparea ca s-au scris mesaje, dar nu si continutul lor.
( Continutul mesajelor doar politia o poate gasi in unele cazuri.)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dragoste si sex, nu poti vedea.

| lilandy a răspuns:

Politia nu poate citi mesajele, doar apelurile telefonice pot fi ascultate de catre SRI ( serviciul roman de informatii ) si apelurile astea nu se pot afla foarte usor, doar daca ai comis o ilegalitate! Pupici