| Goddessss a întrebat:

Hey!
Care dintre variantele de aici este mai nasoală/rușinoasă?
1)O persoana sa nu fi sărutat pe absolut nimeni pana la 20-22 de ani...
2)Niște adolescenți de 14-15 ani sa isi înceapă viata sexuala...
Care credeți voi?
Eu nu stiu care, mi se pare greu laughing)

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici una, faza proasta daca acei copii devin parinti

| SG1995 a răspuns:

Prima e nasoală (în cazu meu 25 de ani)
A doua la fel nașpa adică 14 ani meah, la 15-16 ani e ok

| Goddessss explică (pentru SG1995):

Nu ai sărutat pe nimeni pana la 25 de ani sau abia la 25 ai sărutat?
Btw o sa găsești tu persoana potrivita.

| SG1995 a răspuns (pentru Goddessss):

Nu, am sărutat pe nimeni, adică am pupat o tipă când eram mici, dar aia îmi era verișoară și nu se pune drept sărut, deoarece era pupic d ăla tipic, băbesc cum s-ar zice.
Dar imaginează-ți că am făcut sex și de sărutat nu am făcut-o încă.

| alina2k18 a răspuns:

Prima varianta e nasoalawinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una mi se pare mai nasoala/rusinoasa a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi la 30 pupat pentru prima data din obiceiul prost al persoanelor cu care interactionezi. Aia e cel mai jenant lucru care se poate intampla.
Sa incepi viata sexuala la 14 ani, este foarte normal, s-o incepi deodata cu menstruatia/pubertatea. Copiii, ca si adultii, "abtinuti" fac urat. Cu pubertatea, este necesar in vietile lor.

| EduardEdu1994 a răspuns:

Ambele mi se par ok, atâta timp cât adolescenții de 14-15 sunt pregătiți din punct de vedere sexual nu am nimic de obiectat.