| Lukasssz a întrebat:

Hey,care este desertul vostru preferat?

11 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Nu-mi plac deserturile sau dulciurile in general, dar eclerul mi-a starnit atentia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In top 3 se afla clatitele, papanasii si crema de zahar ars

| Gramarutz a răspuns:

Îmi place tiramisu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu, prea greu...hee hee

| mastadont a răspuns:

Banana split.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Savarina
Ecrerul
Tiramisu
Clătitele
Prăjiturile de casa
Aveam o prăjitură preferata, se numea prăjitură colt de rai.

| HotStuff a răspuns:

Cel mai bun desert este inghetata, fara dubii. Este unul din alimentele pe care toata lumea il place.

| Ana2920 a răspuns:

Hey! Al meu este inghetata cu cookies, este ENORM de buna

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e greu balerina greutatea ta sau cat poti consuma la tonaj?

| Ofiintă a răspuns:

Nu sunt înnebunită după dulciuri, însă, dacă ar fi să optez pentru un singur desert, aș spune cremșnit.