| madalina_5503 a întrebat:

Hey...Catre este materia voastra preferata si de ce? Eu una prefer desenul si englezahappysi acum imi place si romanahappyVa distrati la ore? Eu rad de numalaughingFundita la cel mai rebel elevlaughing

Răspuns Câştigător
| IulyaN_2743 a răspuns:

Eo ma distrez la tehnologielaughing avem un prof care nu vede bine si nu aude bine si ne lasa aproape orce
De exemplu la testlaughing)) dadeam test si stateam cu caietu pe banca si ma uitam in caietlaughing))
Sau ne bateam cu cornuri in ora la el eu fara sa vreau ia`m bagat cornu in guralaughing)))) Sau la sport semestru trecut am adus o minge si domnu de sport sa mi`o ia si eu nu i-am dato si pana la urma a loato si n-am mai facut sportu dupa aia si dupa aia era mingea in sac la el si sacu era langa mine si el la 3 metri distanta am luat mingea si am bagat-o in ghiozdan si dupa aia a observat si a zis sa pun mingea la loc si dupa aia l-am rugat pe un coleg sa ia ghiozdanu meu si a lui si sa fuga am luat mingea si am fugit dupa aia am qulit si de la muzica laughing)

1 răspuns:
| winchesters a răspuns:

Imi place civia love struck
Eu la ore fac balci cu colega de banca.