| georgianasiiulia a întrebat:

HEY cu ce echipa de fotbal din Romania tineti? Eu sunt Dinamovista. #cainirosi (daca vreti sa ma injurati ca sunt dinamovista nu mai comentati este viata mea si decizia mea ) happy happy happy happy

35 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu fc nu ma uit la fotbal, nu ma intereseaza de fotbal, rar pierd 90 de min vazand un meci, anul asta am vazut steaua-dinamo si ultimele din ultima etapa si pe barcelona naspa

| Drimmero a răspuns:

Cu Steaua, dar m-am detasat de mult de campionatul Romaniei,, blaturile, scandalurile si fotbalul 0 m-a indepartat de acest campionat,, m-am reorientat catre alta echipa, aceea este ...Arsenal Londra!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Rapidu'... n-am suportat niciodata echipa asta,, dar parca imi pare rau ca au ajuns unde au ajuns, ce meciuri erau inainte intre granzii capitalei.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

I-auzi ce zice tribuna, cu dedicatie pentru rapid...
https://www.youtube.com/watch?v=x9dwlBMg7Gs

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Degeaba. Tot Rapid a avut cea mai tare galerie.
Cu ce echipă mai țineam că sunt de aici de la mine dar din păcate a ajuns în aceeași situație...

https://www.youtube.com/watch?v=pxPtzPXIjhU

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Trebuie sa o recunosc, cantecele rapidistilor erau venite mai din suflet,, mai bune.
S-a ales praful si de Petrolul, aveau si astia o galerie ok.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mda, echipe de tradiție cum au dispărut...De aia la un moment dat nu mai voiam să mă uit la fotbal dar m-am gândit că e un sport prea frumos și nu se rezumă doar la echipele românești.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

D-aia am stiut din timp sa urmaresc fotbalul din occident,, fotbalul mare si bogat, in ochii si in fata mea nu exista campionat mai frumos decat Premier League, are o filosofie fara de egal,, ala e fotbalul adevarat, pur si spectaculos

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Https://www.youtube.com/watch?v=WZTRJc8D3bc

Unul din ăștia ce cântă îmi e profesor. :))

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Om care a realizat ce inseamna fotbalul pentru un microbist, respect!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Am zis să îți las și ceva de final, nu se putea!

https://www.youtube.com/watch?v=a1nDYrCxeig

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Glory hunter, glory hunter... mega glory hunter!
Nu se compara diavolii cu tunarii la capitolul atmosfera, invatati sa faceti coregrafie/
https://www.youtube.com/watch?v=IMP31kleKhg

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Steaua e cea mai bună la acest capitol laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Steaua e Steaua,, numarul 1 in Romania, niciodata nu am inteles cum exista 'microbistii' astia de ocazie care tin cu o echipa anume doar dupa ureche

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Steaua era nr 1 dar de acum cu FCSB ăștia...Cu City și-au arătat talentul la coregrafii.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

O mizerie absoluta ce au facut dinamovistii, o mizerie absoluta a ajuns si circoteca aia de echipa pe care o mai are becali.

| georgianasiiulia explică (pentru Drimmero):

Da numarul 1? Daca este numarul unu de ce nu a luat titlul? Ce mai zici de asta?

| georgianasiiulia explică (pentru Drimmero):

Da stiu Rapid era o echpa OK si Petrolul la fel. Imi pare rau ca au fosta date in liga 4 nu meritau asta. sad

| georgianasiiulia explică (pentru Drimmero):

Stiu imi pare rau de situatia lor. Chiar ar fi frumos sa se ridice dein groapa in care au ajuns. sad sad sad

| Drimmero a răspuns (pentru georgianasiiulia):

Cine este dinamo in prezent acum? Vreau si eu sa vad ce mare echipa este?

| georgianasiiulia explică (pentru Drimmero):

Macar anul asta Dinamo a vazut grupele ligi happy. NU ca Steaua.

| Drimmero a răspuns (pentru georgianasiiulia):

Se vede ca esti mica si inca nu ai inteles fotbalul,, mai ai de mancat.

| georgianasiiulia explică (pentru Drimmero):

Hai pa

| RAY a răspuns (pentru georgianasiiulia):

Si ce a facut in grupele cupei uefa?

| deeeaqq a răspuns:

Same.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Si eu sunt dinamovista star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te-as injura ca ai o preferinta diferita de-a mea? straight face

| georgianasiiulia explică (pentru anonim_4396):

Asa face in general alti. Si eu am acesi parere cu a ta.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Steaua. Imi placea si Astra, pana sa plece Sumi... sad

| Sebastian777333 a răspuns:

Şi eu ţin cu Dinamo! Cea mai bună echipă Ever! Câinii roşi latră în continuare!

| Drimmero a răspuns (pentru Sebastian777333):

Cam subiectivism aici exagerat, dinamo n-a fost niciodata nici macar cea mai buna echipa din Europa de Est...

| georgianasiiulia explică (pentru Drimmero):

Ba nu este adevarat. Daca nu ar fi Becali Steaua ar ajunge in mai putin de o luna in liga 4. Iar Dinamo este o echipa independenta nu ca Staeua care sta dupa curu lui Becali.