| Alishia a întrebat:

Hey,cum ati petrecut de majoratul vostru sau cum o sa petreceti?

7 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Cu colegii si prietenii. A fost foarte frumos.

| drogh a răspuns:

Probabil de majorat o sa inchiriez o vila unde sa comand un astfel de tort http://media.mirese.mayra.ro/......nunta.jpg, sa aduc un adevarat DJ, sa incingem casa cu distractie :)) Prieteni, colegi, familia, rude.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru drogh):

Scumpo, nu se vede ce tort vrei, imaginea nu poate fii văzută.

| Alishia explică (pentru drogh):

Nu vad tortul dar sunt sigura ca arata delicios mai ales ca si eu sunt fan ciocolata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o să petrec.

| an0therkid a răspuns:

Cand o sa fac 18 ani o adun doad cei ma buni prieteni, si o sa fac cinste la kfs si mergem toti la karaoke si facem multe multe poze si fiecare va alege ce poze vrea

| ElenaIsabella02 a răspuns:

O sa-l petrec alaturi de colegi si familie