| Anamaria13m73829j a întrebat:

Hey, cum pot face o persoană să mă sune și să-mi dea mesaje mereu?
Vă rog doar mesaje care ajută

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imprumuti de la ea o suma mare de bani, si intarzii cu inapoierea.

| Celcestietot a răspuns:

Dacă are interes față de tine, te va căuta, nu trebuie să disperi.

| ancaval a răspuns:

Nici o șansă. La inima omului NU intri cu forța, n-ai cum. Nu te caută? Ghinion.
+ că e păcat să alergi după căruța care nu te așteaptă.

| Michaeel a răspuns:

O persoana nu îți poate da mesaj mereu. Mai au și ei viata și treburi, nu toată lumea poate sta toată ziua pe telefon. Cel mai bine e sa nu faci persoana respectiva sa îți dea mesaje încontinuu căci se va simți presata și o sa te lase cu seen, poate nici atât.