| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Hey, daca un baiat m-a refuzat cand i-am spus ca simt ceva pentru el si mi-a spus ca nu am nicio sansa cu el si el acum se uita la mine cand trec pe langa el sau cand ma vede, ce se intampla? Ce vrea sa insemne asta?

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ori s-a răzgândit și acum te vede altfel ( deși nu cred rolling on the floor ), ori ești next fu.ck target (cel mai probabil).

| SimonaNicoleta20 explică (pentru Celcestietot):

Adica nu am intelers ultima parte

| SimonaNicoleta20 explică (pentru Celcestietot):

Nu am înțeles

| Celcestietot a răspuns (pentru SimonaNicoleta20):

Cum se face un copil?

| SimonaNicoleta20 explică (pentru Celcestietot):

Adica vrea doar sa ma **** de asta se uita asaa la mine? De ce ar vrea asta

| Celcestietot a răspuns (pentru SimonaNicoleta20):

Pentru că așa sunt majoritatea în ziua de astăzi ¯\_(ツ)_/¯

| Bizon95 a răspuns:

Cred sincer ca l-ai luat prin surprindere si a reactionat fara sa gandeasca, iar acum re-evalueaza situatia si "te masoara" de cate ori treci pe langa el stiind ca are sanse cu tine daca vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu ai pic de stima de sine si caracter. Dupa ce te-a refuzat tu inca mai speri? Daca acum s-ar razgandi, tu ai accepta? Nu te respecti deloc, gen?

| Clytia a răspuns:

Nici nu contează dacă înseamnă ceva sau nu. Din moment ce te-a refuzat categoric, nu trebuie decât să-ți vezi de viața ta și să nu-i mai acorzi atenție.