| ღDiissyღ a întrebat:

Hey! De ce mie nu imi merge facebook pe telefon? Am telefonul LG KP501 si mi se descarca, dar dupa aceea imi zice Autentificare esuata. plsss ajutati-ma :'(! Fundita love struck!

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asa imi facea si mie cu un Samsung Star, imi zicea ca telefonul meu nu e un smartphone si de aceea nu mergea sa accesez unele pagini.Adica puteam sa intru pe site-uri, dar nu sa ma loghez sau sa fac alte lucruri.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Poate nu ai internet thinking

| ღDiissyღ explică (pentru ๖ClaSSic):

Ba da am happy

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Ia vezi prin setarile telefonuluihee hee poate gasesti ceva care te impiedica sa intrii pe facebook, eu stiu? thinking

| cristiana199 a răspuns:

Verifica daca conexiunea WI este in regula si daca toate facturile sunt ok, sau daca mai ai destui MG pentru a accesa netul pe mobil. E posibil sa nu iti mearga si din cauza unui virus care putea intra in telefon prin descarcarea unor aplicatii, imagini sau melodii virusate.happy
Sper sa iti fi fost de folos!

| Daniela_Berbunschi_1992 a răspuns:

Ce are facebiok de nu merge de câteva zile nu mai stiu ce sa fac