| Katherineeeeee a întrebat:

Hey, de ce nu mai imi merge sonorul la pc? Adica merge doar daca pun boxe sau casti, daca le scot nu se mai aude! Si are difuzor incorporat, a mers inainte, volumul e dat la maxim, nu e pe mute! HELP ME! dau funda!puppy dog eyes!

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Doar la laptop sau la unele monitoare.

| Mann02 a răspuns:

Ala e speaker si se foloseste in alte cazuri, desigur sunt unele pc-uri care au incorporat asa ceva dar de obicei foarte vechi, astea noi nu mai folosesc asa ceva... cred eu, niciodata nu am studiat asta pentru ca nu m-a interesat big grin
P.S : o sa sune destul de naspa...

| Katherineeeeee explică:

Deci de ce nu merge difuzorul la laptop si cum sa il fac sa mearga?