| 84738493 a întrebat:

Hey, de ieri mi se tot restarteaza calculatorul.Adica ieri mi-a aparut sa instalez niste update-uri si am dat Restart Now nu Restart Later.Si nu mi s-a restartat calculatorul pe loc.In schimb.Peste vreo 30 de minute s-a restartat singur. Apoi astazi mi-au aparut iar update-urile si am dat restart noe si apoi am vz ca nu se restarteaza si l-am restartat eu.Apoi.Peste cateva ore...Multe ore... Mi s-a restartar iar.De ce?

1 răspuns:
| robyxcool1 a răspuns:

Dai restart later si dai turn of nu turn of whit off instaler update ori nu le mai instalezi simplu nu