| Nome145 a întrebat:

Hey,doar mie mi se pare că persoanele care fac poze la alte persoane sunt enervanți mai ales că ies în poza ciudat, întrebarea mea e cum poți face acea persoană care îți face poze ciudate să o faci să se simtă prost?

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Ii spui direct, ferm și hotărât sa nu îți mai facă poze așa când ii vine ca nu e normal și îți încalcă intimitatea pentru ca e fără acordul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te referi la paparazzi, ei sunt plătiți să facă asta, așadar o să continuă să o fac, orice le-ai spune.