| Rosierosie a întrebat:

Hey guys, ce parere aveti despre Agartha? Credeti ca exista?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De când eram mic copil, am stabilit împreună cu sora mea, care atunci avea 8 ani, că unele lucruri există de chiar, iar altele nu există de chiar. Sunt doar de pluxic.

| T0T a răspuns:

De ce să cred că există? Nu am fost pe acolo, nu am văzut filme de pe acolo.

| Celcestietot a răspuns:

Tot ce este posibil. Daca crezi in fazele cu extraterestri inteligenti, atunci poate ca te vei intreba unde se duc OZN-urile cand intra in apa sau in vulcan, srsly.

| LPCTSTR a răspuns:

O porcărie. De la orele de geografie din a 6-a cred ca primeai o informatie cum ca Pamantul are un miez de fier nitel caldut si care-ti da GPS-ul si, in special, gravitatia.

| oglindasultanului a răspuns:

Era pe aici.