| bluegreenjsjs a întrebat:

Hey.
Ieri cand ma intorceam de la scoala am vazut o ciuperca de marimea unui copil de 2 ani mergand in directia opusa mie care a disparut dupa aproximativ o secunda :,,)
(Nu conteaza cum arata, dar era rosie cu puncte albe).
Si astazi am vazut o pereche de picioare in spatele meu si am si auzit pasi dar cand m-am uitat mai bine nu era nimeni acolo. (Asta acasa. Am vazut pantalonii negri si un fel de tenesi mov inchis spre visiniu.)
Tin sa mentionez ca n-am dormit foarte mult in ultimele saptamani, punandu-ma sa dorm in jur de ora 3. (Dar tot dorm in jur de 7-8 ore).
Ar trebui sa-mi fac griji?
(Ps: scuze pentru categorie dar n-am stiut pe care sa o pun)

2 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

De la ciuperci ti se trage. laughing

Lipsa somnului poate duce si ea la halucinații.

| Rhea44 a răspuns:

Dacă nu te-ai drogat cu aer atunci sa STI ca lipsa somului Creează halucinati