| ElectricChapel a întrebat:

Hey, impreuna cu familia mea ne-am achizitionat un sejur de 15 zile in Turcia, in statiunea KUSADASI. Mergem la hotelul FLora. E prima data cand mergem in Turcia. Pana acum am mers in Croatia (care e superba, dar plaja e stancoasa)), SPania (dar e ff scumpa), Grecia (dar este horror, serviciiile lasa de dorit) si Bulgaria (dragut, dar statiunea e murdara!). Spuneti-mi si mie cum este la turci. Ce bani folosesc ei? Lira turceasca sau euro? Ce limba vorbesc? Am inteles ca nu prea se pricep la engleza laughing). Noi vom pleca pe 6 august in Turcia si pana atunci as vrea totusi sa am asa o idee despre ce ar fi acolo. Va multumesc la toti, pupici!

PS: Imi cer scuze pentru categorie dar nu stiu unde sa o incadrez.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu ce sa iti spun, prea multe despre Turcia...ca toti zic vai ce frumos sau vafi de urat si cand ajung acolo ori e ceva de lux ori nu.Adica cel putin eu cred ca turcii sunt curati si stiu ce e aia curatenie...si te inseli, turcii stiu engleza