| DamiPapucii a întrebat:

Hey,la ce te ganditi in momentul asta sau cand citesti intrebarea?

6 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Pai.....in timp ce citeam intrebarea ma gandeam ca putin mai devreme am citit una asemanatoare laughing

| Mădă0611 a răspuns:

Ma gandeam... sa ma uit iar la Duplex, sau nu thinking laughing Ziceam mai devreme de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La culoarea Roz

| Mαdαliηα a răspuns:

Ma gandeam la o prietena... care s-a despartit de prietenu' ei, si nu stiu ce sa mai fac sa nu mai fie suparata straight face.

| ThWeY a răspuns:

Ma gandeam ce bine ar fi sa ma arunc acum intr-o piscina love struck laughing

| кр10 a răspuns:

Ma gindeam la o muzica