| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume.

Am tot citit pe TPU mai multe intrebari de genul "am vazut pe cineva in parc stand singur pe banca/o fata facea aerobic singura in parc, oare e singuratica?"

Chiar asa inchisa la minte sa fie lumea asta?
Nu mai are voie omul sa iasa singur pe usa, ca gata, e "singuratic"?
Ati vazut un om singur intr-un parc si vi s-a parut atat de iesit din comun, incat ati tinut sa puneti intrebari pe TPU despre asta?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și din cauza oamenilor de genu mi-e aiurea mie să merg singură în parc sau locuri de genu laughing

| RAY a răspuns:

Cand faci sport nu te uiti dupa fundul fetelor,asa era si un antrenor la gym one five Timisoara,era libidinos la propiu,plus baieti care nu faceau sport se uitatu dupa fete, eu unu la sala bag hit, desi e crima si pedeapsa, multi libidinosi in tara asta, ar trebui dati afara din sala, desigur femeile sa aiba mai multe drepturi

| Drimmero a răspuns:

Musca din ei, Gusticelo, nu ierta pe niciunul!

| Catrice a răspuns:

Ciudățenie a naturii, ce știi tuhee hee

| Invictusman a răspuns:

Așa-s unii, prosti din prima zi.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Singuratatea este foarte buna uneori!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ăia cărora li se pare ceva atât de ieşit din comun şi au impresia că tipa respectivă e vreo singuratică sunt ei înşişi nişte singuratici şi tind să cred că de fapt nu "li se pare",ci mai degrabă doar se mint singuri şi pentru ei acele tipe care fac sport singurele în parc sunt cumva ultima speranţă, ultima şansă de a agăţa pe cineva.E mai convenabil să-ţi impui să crezi în minciunile astea şi să inventezi scuze ca să abordezi aceste tipe decât să te integrezi în diverse cercuri, să-ţi faci prieteni cu care să poţi ieşi şi tu undeva şi astfel să ajungi să poţi cunoaşte diferite tipe. (care ghice ce, nu sunt singure, au alţi oameni pe lângă ele)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca oamenii singuratici nu prea ies din casa..adica eu de ex sunt singuratic (bine asta ca rad fff multi de mine ca..nush..cred ca nu ma integrez printre ei si cand spun asta ma refer ca nu fac toate tampeniile) si da.le place izolati. Si societatea de azi deja ii stricata.adica pe bune la 12 ani sex, sex, sex si alte chestii nu

| AndreeaWTS a răspuns:

E un banc :
"Ieri când am fost la cafenea am văzut un om care stătea la o masă și bea o cafea. N-avea telefon, n-avea tabletă, n-avea laptop, stătea așa singur și bea din cafeaua aia ca un psihopat..."