| Gusticel a întrebat:

Hey lume,

Care e platforma voastra preferata de social media? Cate platforme folostiti in total?

~Gusticel

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Wapp, prefer si discordul si cam atat, altele unde se posteaza nu ma pasioneaza, mi-e mai practic prin mesaje, vocale, etc, platforme de tip chat adica

| NotNamed a răspuns:

TPU. Decat pasaricile de pe tiktok, materialistele de pe Instagram si mosnegii de pe Facebook care se cearta prin comentarii mai bine TPU pentru socializare.

| Gusticel explică (pentru NotNamed):

Mai bine sa te certi pe TPU decat pe FaceBook laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instagram, consider ca are o interfata prietenoasa si imi e usor sa interactionez cu alti oameni.
Cateva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc.

| danaieladaniela a răspuns:

Cel mai mult imi place Facebook.
Dar pe langa folosesc Instagram, WhatsApp si cam atat.