| QVictorya a întrebat:

Hey lume! Help. Help plizz!
nu inteleg de ce, dar nu mi se deschide nici o programa ca inainte, adica, tot ce este pe desktop acum are emblema unei ferestre albe cu o imagine albastra... Si acum toate acestea se deschid prin programa de vizualizare a imaginilor.
Va rog mult ajutati-ma, poate este vreo optiune in care sa aleg ca sa fie deschise toate printr-o programa anumita. sincer nu am idee cum am ajuns la asa ceva!

1 răspuns:
| Predator30 a răspuns:

Incearca sa dai pe click dreapta pe pictograma si dai deschidere prin si vezi selecteaza acolo prin ce se deschide acea pictograma, daca nu merge asa du-te in directorul unde ai instalat jocu sau ce ii si te duci si copiezi pictograma din nou si o pui din nou pe desktop si sper ca o sa mearga adica o inlocuiesti mai pe scurt, succes