| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume.

Oare "vedetele" de la noi din tara care isi cumpara followersi stiu ca exista social blade? E un site pe care oricine poate intra ca sa vada statisticele oricarei asa zise vedete...

Sunt anumite porta potties de la noi din tara care fac cate 50k sau 100k de followersi noi pe luna. Oare astea ne iau de prosti?

Sa iti cumperi cateva sute de followersi e una. Dar sa iti cumperi peste un milion e deja aroganta si nesimtire. E ca si cum ai spune ca te crezi vreo vedeta internationala. Oare nu le e rusine?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si la ce ajuta ca au followersi cumparati?
agentiiile serioase de marketing cer reach
adica sa faca ceva flowersii aia
sa dea like, comment, share etc

| Catrice a răspuns:

Hmm do I smell...invidie?hee hee

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Pe urmaritori cumparati? Nu

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai tu ce ai cu ăștia cu milioane de subscriberi de fac bani thinking

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Au destui naivi care îi urmăresc, dar probabil la început procedează așa, adică să cumpere urmăritori să atragă mai mult copiii și să bage invidia în concurență