| anonim_4396 a întrebat:

Hey, lume.

Stiti vorba aia, "facerea de bine este ftr de mama"?

Eu m-am convins astazi ca este 100% adevarat. Voi ce parere aveti? Ati fost pusi vreodata intr-o situatie care sa va duca cu gandul la vorba asta?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Si inca de cate ori!

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nup, nu m-am gandit si nici nu cred ca o sa ma gandesc la replica asta prea curand.

| Invictusman a răspuns:

Am fost în repetate rânduri pus in aceasta postura de către "prieteni ".

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Eu de o maimuta

| Invictusman a răspuns:

Ca, citește ca nu citește, important este sa nu mai repetam aceleași greșeli, sa învățăm din greșeli, și sa nu avem așteptări mari de la nimeni "caci așteptările mari aduc dezamăgiri mari ".