| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, voi ati provoca scandal la o nunta doar din plictiseala?

Răspuns Câştigător
| Sebastian19981998 a răspuns:

Da

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ar fi frumos. Dupa... da?

| OldSoul a răspuns:

Da, eu unul as ***..., mai bine spus as fura mireasa si nu i-as mai inapoia-o mirelui pana nu va face primele nebunii care-mi vin mie pe moment... (Sa faca striptis in timp ce-si toarna vin in cap)

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingdaca ai face asta, ti-ar invineti ochii baietii de la paza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provoc scandaluri oriunde din plictiseala...

| JustStitch a răspuns:

Nu happy

| Caddy14 a răspuns:

Cateodata in cluburi laughing Pt ii cunosc pe aia de la paza laughing))