| Chnss a întrebat:

Hey.Ma puteti ajuta cu un sfat? Imi vreau 'fratele' inapoi.Adica e un baiat cu care la un moment dat ma certasem din cauza ca prietena lui era cam geloasa ca eram cei mai buni prieteni, in fine... poveste lunga.Tot ce conteaza e ca ne-am impacat intr-un fel, dar vreau sa ma asigur ca inca suntem cei mai buni prieteni.Si nu stiu cum sa ii zic ca mie chiar imi e dor de el si chiar am nevoie de el ca frate... Ajutati-ma un pic va rog.

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

Odata pierduta aceasta prietenie greu se castiga inapoi, stiu din experienta, nu va mai fi la fel. acum depinde si de el, vorbeste cu el si spune-i ce doresti, o sa se rezolve toata problema.