| anonim_4396 a întrebat:

Hey... mi-am dezactivat contul de facebook, dar l-am reactivat inapoi dar imi apare asta :

Anonim, check the SMS on your phone to complete the sign-up process.

si asta

Confirm Your Phone Number
Salut, Anonim.
To continue using Facebook, please click on the link we sent to. This will confirm your phone as your contact address.
Ai nevoie de ajutor?
Have trouble linking from your phone?
Insert the confirmation code from the SMS instead.
Resend Confirmation SMS

sau ceva de genul si eu nu am dat nici un nr de tel ca sa imi apara asta sau la cat de ruginita o fi engleza mea oi fi inteles gresit, tot aia, ce ar fi cel mai bine sa fac?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai dat pana acum dar trebuie sa faci confirmarea cu un numar de telefon ca acesta este contul tau. Daca vrei sa continui pe facebook, da click pe linkul de mai sus si introdu numarul tau de telefon. Aproape instant ve-i primi mesaj (SMS) de la facebook cu un cod.Acel cod te ajuta la validarea contului pe facebook.
Bafta!

| livia0313 a răspuns (pentru neluL):

Am si eu aceeasi problema, doar ca atunci cand dau click pe linkul respectiv apare urmatoarea eroare "Ne pare rău, avem probleme cu actualizarea adresei dvs. de e-mail. Vă rugăm să încercaţi din nou mai târziu".Ma poate ajuta cineva? va roooog!

| neluL a răspuns (pentru livia0313):

Incearca mai tarziu!