| abriella a întrebat:

Hey! Mi-am facut un cont pe Youtube acum un an,pe laptopul meu am ramas "logata" dar sora mea ma "dezlogat" si am incercat sa imi scriu parola dar imi zicea ca email-ul este gresit sau parola, mi-am schimbat parola si apoi a mers dar a doua zi cand am vrut sa ma "loghez" imi zicea ca email-ul este gresit sau parola, am schimbat-o din nou si acum am aceiasi problema.Cum sa imi verific contul fara a fi nevoie sa imi schimb parola de fiecare data cand vreau sa il accesez? Am incercat si la YoutubeHelp channel si n-am rezolvat nimic.Dau funda raspunsului cel mai rapid si care m-a ajutat!big grin

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E adresa de gmail? Sau de yahoo? Ti-ai confirmat contul la inceput? Daca e de yahoo, se poate sa nu fi venit mailul sa nu-ti fie confirmat contul. Sau ar fi varianta sa te loghezi cu gmail si sa ai contul gmail neconfirmat.