| AlexandraColar a întrebat:

HEY!surprisewhew! Maine la ora 3 plec cu autocarul in excursie la Timisoara si ne ia cam o ora si un sfert de minute!on the phone Ce sa fac? angry Nu stiu daca ne oprim undeva sau la MCdonald's.:! Sa imi iau bani la mine? monkey Cati bani sa imi iau la mine?nail biting hypnotized
Va rog e >>>urgent!-)-)-) Ce sa imi iau de mancare? Apropobig grinupa ne oprim la Opera sa vedem un teatru! Ce sa imi iau sa mananc? Cat sa imi iau?[.]skullSa maopresc la patiserie..sau?pumpkinpumpkin Ce parere aveti despe chipsuri? Cate? Sa-mi iau? feeling beat upfeeling beat upDar Dulciuri? Cata apa?yin yangCe jocuri sa jucam!puppy dog eyes Cel mai rapid raspuns si bun fundita!roseflagcoffee

Răspuns Câştigător
| Ωmega a răspuns:

Dulciuri in nici un caz nu ti-as recomanda tie ca deja mi se pare ca esti putin hiperactiva. La teatru nu mergi cu shaorma sau chipsuri/patiserie. La teatru cat dureaza piesa de teatru e recomandat sa nu mananci ci doar sa privesti si admiri spectacolul. Teatrul nu e cinema din mallwinking Si ce intrebare e asta ce mananc? Pai cine altcineva poate stii mai bine ca tine ce iti place si de ce o sa ai pofta sau chef in momentele acelea?
Ca jocuri, jucati carti, table, sah, remy, fazan, tomapan, toate pe drum bineinteles, nu la teatruwinking

1 răspuns:
| Valentin_Alexandru_1990 a răspuns:

Cipsuri incearca sa iti umpli gheozdanul apa nu iti trebuie gasesti la magazin cu bani nu poti avea nici o data prea putini nu sti ce se poate intampla