| Sunflower1503 a întrebat:

Hey! Oare îl băgă odată pe Dragnea la închisoare sau îl lasă în continuare să își bată joc de țară? Și ploile astea și ninsorile in timpul verii cred că sunt tot din cauza că suntem conduși de niste ratați...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ploi nu știu dar devalorizare leului, creșterea dobânzilor și a ROBOR-ului, sigur

| Hammurabi a răspuns:

Va fi condamnat cu executare dar va fugi din țară.
Oricum e bine și așa. laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Genul asta de probleme exista in RO de mai bine de 10 ani doar persoanele despre care se vorbesc la tv sunt diferite in mare parte dar nu va mai dura mult si o sa fie inchis doar vreo 2 ani cam asa si in timpul ala cand o sa fie inchis o sa vina alt bosorog de 50 si ceva de ani in locul lui care o sa fie la fel, nu cred ca ar incalzi pe cineva condamnarea lui Dragnea, o sa stea 2 ani si dupa gata, la cati bani are el o sa o duca bine ani buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e aprox. 1 an pâna la decizia definitivă.