| nicoleta4765 a întrebat:

Hey! Puteti sa imi spuneti câteva calități sau defecte care incep cu I,O,A, N?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Intuitiv, integru, iertători, inteligent, imparțial, isteț, ingenios, iubitor
onesitate, originalitate, optimism, om ordonat/organizat
ambițios, afectuos, atent, abil, adaptabil, ager, altruist, amabil, amuzant, ascultător, activ
_______________________________________

irascibilitate, impulsivitate, imprevizibilitate, obsesivitate, aroganță, aeriană, agitat/ă
nepăsare, narcisism, nerăbdare, nesiguranță, nervozitate, neglijență

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ingenioasă
Onestă
Altruistă
Norocoasă

Invidioasă
Orgolioasă
Arogantă
Narcisistă

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Calități:
- Inteligent;
- Ambițios;
- Neprihănit.
Defecte:
- Incorigibil;
- Obositor;
- Netalentat.