| brokxy a întrebat:

Hey repede. Uitati-va pe cer, e luna noua sau plina? Eu o vad noua si nu e innorat deloc! Am halucinatii? rolling on the floor)))) Dar pe cer uitati-va nu pe net. E ceva eclipsa? WTF

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A mancat-o lupu?

| brokxy explică (pentru RAY):

Ma nu stiam ca era eclipsa nimeni nu a vorbit despre ea rolling on the floor)))

| RAY a răspuns (pentru brokxy):

Am citit ceva pe Facebook, dar am iesit si am vazut mai bine, planeta pamant iti consuma satelitul natural

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

WTF de necrezut asa ceva, eu. Stai sa imi aduc niste copii de 10 ani.

Da, era eclipsa.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ai vazut o si tu man? am iesit si eu la ora 2, frumos, superb

| brokxy explică (pentru DoarBogdan):

Pai de unde sa stiu ca era eclipsa. Nu a vorbit nimeni despre ea. Eu dorm toata ziua sunt tehnic pe alta planeta ca nu am aflat rolling on the floor si aici aveti un exemplu,, eu,, cum reactionau oamenii acum 1000 de ani cand vedeau o eclipsa rolling on the floor)))

| J0B0MAT a răspuns:

Nu e plină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,a fost o eclipsă parțială.