| Cleoo00 a întrebat:

Hey,revin cu o întrebare
Deci am fost împreună cu un baiat acum ceva vreme și mereu când ma vede online iese de pe aplicație, oare de ce?
Gen el în fiecare zi are câte o noua iubita și tot recent a pus la povestea lui pe Instagram ca îi spune la cel mai bun prieten despre iubitele lui și tot în aceeași zi și-a schimbat poza de profil în ceva depresiv și si-o pus în descriere "you ruined me" laughing
La ce se refera?

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

O doamne da-i block si gata, de ce iti mai bati capul cu ce a mai facut fostul? Sufera de nebagare in seama straight face e clar. Daca e atat de macho si are cate o noua iubita in fiecare zi de unde si depresia asta? Hai sa fim seriosi. Nu te mai uita la story urile lui ca el vede si de aia isi da atata importanta.