| xVampirJmkx a întrebat:

Hey! Stie careva daca e posibil sa gasesti o persoana dupa niste poze cu ea? Am incercat deja cu toate site-urile de reverse image searchsad alta metoda stiti? Adica m-ar ajuta si daca as gasi unde este postata poza.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. Restul imaginilor destinate publicului, accesate pe diverse siteuri pot fi gasite cu google images si alte site-uri similare. Poze cu persoane, doar daca si acestea au fost postate pe diverse siteuri care pot fi accesate de toti. Daca te referi la Facebook, insta sau mai stiu eu ce, unde este evident ca nu oricine poate la le vada, atunci nu.

| Anonim11991199 a răspuns:

Depinde,daca e o persoana importanta, ai putea sa o gasesti cu bixby vision, daca nu ai bixby poti sa imi trimiti mie poza si am sa incerc sa o gasesc
mateii._ pe Instagram