| Laly_4113 a întrebat:

Hey, stie cineva vreun program care se poate downloada free in care merge sa tai o poza cu tine si sa o pui langa alta de parca ai fi facut poza cu acea persoana?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Photoshop thumbs up

| LostInDreams a răspuns:

Nu doar photo shop-ul te ajuta.Eu am incercat cu paint.net si merge, acum nu il mai am dar am facut multe poze cu el si ies foarte bine(poti decupa conturul, pune un fundal si edita imaginea), e un program foarte bun si se gaseste usurel pe net. deci:paint.net. Si dupa ce ai facut poza poti sa o aranjezi putin cu photo scapebig grin.