| anonim_4396 a întrebat:

A mai auzit cineva de programul Discord?
L-ati folosit?
Cei care aveti cont acolo, cum vi se pare?
Mie mi separe ca seamana mult cu Skype-ul.
Daca vreti sa ma adaugati, ma gasiti cu acelasi nume ca si aici.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, il folosesc. Si mie mi se pare asemanator cu Skype, insa sunt destule programe care se aseamana intre ele. Mie mi se pare totusi ca Discord aduce ceva in plus, este ca o combinatie intre TS si Skype. Poti sa faci parte din o gramada de grupuri si sa vorbesti cu diverse persoane din grupurile respective fara sa fii neaparat nevoit sa ii ai la prieteni. Iar chestia asta mi se pare destul de utila.

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu am mai auzit de programul asta, dar am sa incerc sa folosesc!

| BlackRose03 a răspuns:

1.Acum da.
2.Se descarca...
3.Iti spun dupa ce imi fac cont.
4. Daca zici.

| Axely a răspuns:

Oh, mie mi se pare fain, dar tot mai mult folosesc skype xD

| NBkDown05 a răspuns:

Merge foarte bine aplicatia chiar mai bine decat skype!