| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta intrebare este in special pentru iubitorii de anime :
Le stiti pe aceste trei yandere din videoclip?

https://www.youtube.com/watch?v=fHOiOQfcREI

Nu sunt toate din acelasi anime, fiecare apartine de un anime diferit, dar acum au fost aduse impreuna toate trei.

Acestea sunt unele dintre cele mai cunoscute yandere din lumea animeurilor, mai ales una dintre ele. Stiti care e aceea?
Stiti aceste yandere si animeul din care face parte fiecare?

P.S. Eu stiu, am vazut toate cele trei animeuri, si le-am recunoscut imediat pe cele trei yandere, dar vreau sa vad daca voi stiti.

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ai primit deja raspunsul. Vreau doar sa adaug ceva.
Dintre cele 3 doar Kotonoha este yandere pana la final.
Si sincer, o inteleg. Makoto isi merita pe deplin soarta.
Totusi, ce a facut la final e nebunie curata.

Yuno este regina yandere. Toata lumea o stie.

Cat despre Rena. Rena este yandere doar in cateva dimensiuni, exista universe in care este chiar caring, lovely etc.

http://images6.fanpop.com/......00-417.jpg

In ultimul ending (cel fericit) Rena supravietuieste si nu mai devine yandere.
Plus ca ea era nebuna datorita blestemului si sincer, tipa aia care statea cu tac-so pentru bani si-o merita.

Concluzia : Doar Yuno este yandere fara motiv deci Yuno este yandere-ul autentic. :)

| Cliar a răspuns:

Yuno stanga, in centru Rena si dreapta Kotonoha ( Mirai nikki, Higurashi, School days ) happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Le-ai ghicit pe toate, bravo!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Cum ti-ai dat seama asa de repede? Mie mi-a luat ceva timp sa imi dau seama ca cea din dreapta e Kotonoha, apoi i-am vazut geanta aia, si mi-am adus aminte ce a pus in geanta parca in ultimul episod, si mi-am dat seama apoi ca e ea, dar pe celelalte doua le-am recunoscut imediat cum le-am vazut, desi, si despre Kotonoha aveam o banuiala, dar nu eram sigur, dar cand i-am vazut geanta aia, mi-am dat seama ca e ea.

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai mai mult mi-am amintit numele de la anime si dupa m-am gandit putin si mi-au venit numele lor. Eu ma incurcasem putin la Rena ca era sa ii pocesc numele, prima oara voiam sa scriu Rana laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Dar pe ea o chema Reina, dar si l-a schimbat ea in Rena cand s-a mutat in acea scoala, parca asa imi amintesc eu, oricum toti o stiu sub numele de Rena, deci nu mai conteaza acolo, un "i" in plus sau in minus tot aia e.

| Cliar a răspuns:

"Acestea sunt unele dintre cele mai cunoscute yandere din lumea animeurilor, mai ales una dintre ele. Stiti care e aceea?" 100% Yuno

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Ai un 10 din partea mea happy

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing Nimic prea special, doar ca sunt pasionat de anime in general happy