| adrili10 a întrebat:

Hey TpU acum cateva zile PC meu nu sa mai deschis de adica cand apasam pe butonul de la unitate pe start nu mi se deschidea
.Am schimbat priza si acuma merge dar nu stiu de ce acum cand il sting se porneste iarasi singur.(cand nu a mmers am apasat de mai multe ori pe start.)

1 răspuns:
| gato a răspuns:

Cred ca e de la unitate, ori e plina de praf si trebuie si ea curatata inauntru ori ...sa chemi un specialist sa nu fie mai rau