| WtfShadow a întrebat:

Hey TPU...Am descarcat gta san andreas dar imi cere sa ii pun imaginea si nu stiu cum... daca ma poate ajuta cineva.dau funda si daca s-ar putea raspuns detalia, va rog puppy dog eyes

1 răspuns:
| RzVq a răspuns:

Nu imi dau seama exact al ce te referi deci o sa iti zic cum il instalezi pas cu pas. Deci dupa ce il descarci va trebui sa il faci prin demontools daca are direct instal il instalezi dar de obicei se face pin demontools dupa e simplu se instaleaza ca orice joc dupa ce termini instalare are un crack care in gasesti in "My Computer" si o sa iti apara un hard-disk in plus cu imaginea de la gta dai click dreapta deschidere si cauti crackul acesta este o Iconita ca cea de al gta identica o copyezi si o duci unde e instalat jocul si asta e si ar trebui sa mearga daca intampini ceva ma anunti deci bafta!