| TipaSimpla a întrebat:

Am nevoie de ajutor
Cum ma pot apropia de un baiat. E cu 2 ani mai mare. Suntem in aceeasi scoala. Nu am prea vorbit. Vreau sa stiu cum ma pot apropia de el si despre ce am putea vorbi ( prin mesaje )
Dau Funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| sabin89 a răspuns:

Spune-i: Hei, cum e in clasa XI-a (presupunand ca el e a 11-a si tu a 9-a)? Sunt grele materiile? Mie mi se par grele astea pe care le am acum, ma gandesc cat de greu imi va fi atunci. Apoi, vezi cum continua, te adaptezi momentului. Poti sa zici ceva despre un profesor sau despre o materie din clasa ta... Data viitoare il vei aborda mai usor (s-a spart gheata). Gesturile si privirile in timp ce conversati vor face sa se infiripe o idila. happy