| ohyunhee a întrebat:

Am nevoie de niste idei pentru cadoul de Crăciun pe care vreau să il fac prietenului meu.
Îmi puteți da niste idei?

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

O trusa de cosmetice(gel de dus spuma de barbierit lotiune dupa ras)sau o sticla de bautura ceva mai fina ex Jagermaister sau Jack Daniels)sau o sticla de sampanie plus o bratara masculina personalizata.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O felicitare și o cutie cu bomboane.

| Ahrixxxx a răspuns:

Hanorac
Parfum
Ceas
Caști audio
Portofel cu spațiu pentru poză, unde poți pune o poză cu voi doi
Un set drăguț cu fes, mănuși și fular
Șosete și boxeri cu desene drăguțe
Un joc pentru consola (ps4, Xbox)
Un cod paysafe
Un card cadou la eMAG
O brățara
Un lănțișor
Un album foto cu voi, printre care adaugi niște mesaje care au legătura cu pozele respective
Dulciuri
O ramă cu o poza cu voi
Un animaluț de pluș (animalul lui preferat sau un animal ce se relatează cumva cu relația voastră, de exemplu, dacă îți spune "pui", un pui de pluș)
O șapcă
O husă pentru telefon
Mousepad
Ceva ce are legătura cu un serial sau ceva ce ii place, de exemplu, o figurină
Papuci de casă in formă de animăluț
Pijama in formă de animăluț, știi ce zic, gen unicorn și etc
Tricou
O brichetă
Sunt foarte multe lucruri, nu înțeleg de ce toate fetele intră in până de idei. Sfatul meu este să nu ii iei ceva basic, cum ar fi un set cu deodorant și gen de duș sau o sticlă de ceva (doar dacă stii ca ii place mult băutura respectiva), pentru ca genul asta de cadouri sunt plictisitoare. Este mult mai palpitant când primește ceva drăguț și confortabil, ceva ce are legătura cu voi doi sau ceva ce are nevoie. Oricum, ii va plăcea orice dacă este de la tine.
Sper ca lista mea de mai sus te ajuta, ai câteva acolo. Depinde și de buget, și de ce fel de persoana e el, ghidează-te după asta.