| dennysa15 a întrebat:

happy am o mica problema...de cateva ore nu imi mai functioneaza cartela, brusc am ramas fara semnal, am repornit telefon, am bagat cartela in alt telefon, si apoi din nou in telefonul meu si imi scrie ca nu e inserata nici o cartela... vreo idee despre ce s-a intamplat? mersi :*

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

S-a stricat cartela, cauze pentru asta pot fi mai multe, poate ai avut o convorbire mai lunga si s-a supraincalzit fapt care a stricat-o, sau poate ca ai scos-o si iar scos-o din telefon de atatea ori incat s-a dezlipit ceva la ea. Du-te la o reprezentanta a retelei din care e cartela, si vezi daca cer bani sa iti dea alta cu acelasi numar ca unele retele dau si gratis mai ales pentru abonati.
BAFTA!