| DeadRedCupcake a întrebat:

am o mik problemaT~T mi s-a furat telefonul astazi si aveam nr f importante in agenda. CUm le pot recupera? >funda.

2 răspunsuri:
| motherfucker a răspuns:

Numerele nu le mai poti recupera. Doar numarul de telefon care ti-a fost furat. Atat. Sper ca ti-am fost de ajutor si imi pare rau pentru tine.

| Alex3 a răspuns:

Incearca totusi sa suni la reteaua care erai abonata, ei au toate desfasuratoarele, iti pot da numerele care le-ai apelat, sau ai primit apel, dar nu si numele happy.