| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu kilogramele. as vrea sa slabesc putin din picioare. daca va rog ati putea sa imi dati un regim strict. aici ma refer la niste exercitii dimineata dupa ce ma trezesc eventual si seara si un regim alimentar. si daca as tine acest regim pana iarna as putea slabi macar 8 kg?

Răspuns Câştigător
| Ionutz4821 a răspuns:

- Se pierde 1 kg pe zi –
- Prima zi: 1 l de lapte sau 2 iaurturi.
- A doua zi: 1 kg de fructe sau legume.
- A treia zi: 1 kg de cartofi fierti.
- A patra zi: 400 g carne fiarta, fara grasime.
In timpul regimului se beau multe lichide. Dupa aceste 4 zile, se poate continua cu regimul disociat (Regimul Montiagnarc).