| donic1 a întrebat:

Am posibilitatea de a achizitiona un iphone 3g la pretul de 400 lei. Dupa parerea voastra se merita? Specific ca telefonul este in stare foarte buna si are in jur de un an. Daca stiti pe vreundeva o oferta mai buna sa imi ziceti.

Răspuns Câştigător
| maddogg009 a răspuns:

Da frate se merita...400 de lei este un super pret pentru un 3g oferte mai bune nu exista happy face toti banii...ar fi bine sa te grabesti sa nu ti-o ia cineva nainte. bafta