| Miranda27 a întrebat:

Am pus o comanda sambata, pe eMAG. Atunci cand am pus-o, produsul (e vorba de un CD) mai facea parte din promotie, dar acum scrie in dreptul ei ca nu mai face parte din promotia eMag. Daca intru pe ˝urmareste livrarea˝ imi arata ca sunt la etapa ˝comanda plasata˝ dintre cele cinci, deci nu s-a intamplat nimic de cand am plasat-o. Intrebarile mele sunt - O sa imi vina oare comanda, daca am facut-o atunci cand era in promotie? De ce nu mai e in promotie (s-ar putea sa il fi comandat eu pe ultimul)? Si cat ar putea sa intarzie? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dacă a fost la promoție când ai comandat, o vei lua la promoție. În plus, după sau înainte de a scrie adresa, ți-a apărut ce ai comandat iar jos, aveai un total de plată. Dacă totalul ăla includea promoția n-ai de ce să-ți faci griji, nu suntem la piață, să-ți ceară bani mai mulți sau să ceri tu reduceri.
Până miercuri ar trebui să-l primești.